Nieuwe Functionaliteiten
Algemeen
- De verwerkingen van verkooporders kunnen nu via de wachtrij worden gedaan.
Management Portal
- In het batch overzicht kan nu ook worden gezocht op ordernummer, klantnaam, artikelcode en artikelomschrijving.
Touch applicatie
- Het gewicht van een Kern weegschaal kan nu ook uitgelezen worden indien het gewicht stabiel is, het drukken op de Print knop is niet meer noodzakelijk.
Wijzigingen
Algemeen
- De voorraadmanager is herschreven waardoor het ophalen van verkooporders en het berekenen van de leverbare verkooporders is versneld.
- De taalcode kan nu ook meegestuurd worden in de koppeling met Transsmart.
Management Portal
- Berichten in de wachtrij / message queue hebben nu prioriteiten. Dit maakt het mogelijk om bepaalde berichten voorrang te geven boven andere berichten.
- Opnieuw ingediende berichten in de wachtrij krijgen nu de status 'Opnieuw ingediend'.
Fixes
Algemeen
- Bij het ontvangen van RMA orders konden niet de juiste artikellabels geselecteerd worden.
- Het afwijken van locatie kon fout gaan in combinatie met serienummer registratie bij uitgaand.
- Batch notities werden niet op de standaard picklijst afgedrukt.
Management Portal
- Het filteren in de historische zendingen en ontvangsten zorgden soms voor een onterecht leeg scherm.
- Bij het genereren van replenishment orders: als je een magazijn aan hebt gevinkt, en weer uitvinkt, dan werd deze wel meegenomen bij het genereren van de replenishment orders.
Touch applicatie
- Als je netwerk had via WiFi, dan was het niet mogelijk om de Touch applicatie te openen.