Barcodes kunnen toevoegen die in Profit worden vastgelegd als "extra barcode". Dit is mogelijk vanuit de warehouse app en de touch applicatie (lees meer).
Op een batchprofiel kunnen instellen of de verwerking van orders via de wachtrij moeten verlopen of direct.
Productieorders direct vanuit de app selecteren om te picken. Er hoeft dus niet eerst een batch gemaakt te worden (lees meer).
RTV orders (retouren naar leverancier) direct vanuit de app selecteren om te picken. Er hoeft dus niet eerst een batch gemaakt te worden (lees meer).
Een referentie kunnen opgeven bij de verwerking van een balie-uitgifte. Hiervoor dient het zone recht "Allow to add reference on direct orders" aangezet te worden.
Bij het uitvoeren van een telling kun je na het opgeven van de locatie nu een lijst tonen met alle artikelen op die locatie (zonder voorraadaantallen). Je gebruikt hiervoor een filterchip.
Wijzigingen
Algemeen
Bij het ontvangen van inkooporders wordt de voorraad nu op het magazijn van de inkooporderregel in plaats van de inkooporder ontvangen.
Het zonefilter voor inkooporders op het veld magazijn, kijkt nu naar het magazijnveld op de inkooporderregel in plaats van op de inkooporder.
De instelling voor het activeren van de optie om standaard locaties te wijzigen tijdens het verplaatsen is hernoemd en uitgebreid (lees meer).
Je kunt er nu ook voor kiezen om alleen een waarschuwing te tonen bij verplaatsingen naar een niet-standaard locatie.
Je kunt de vraag en waarschuwing nu ook tonen bij verplaatsingen die niet vanaf de huidige standaard locatie komen.
Touch applicatie
Wanneer je inkooporders gaat ontvangen, krijg je nu niet meer de keuze voor een magazijn. Alle leverancierskaartjes staan nu in één overzicht. Met zonefilters is het nog wel mogelijk om een inkooporderoverzicht per magazijn te creëren.
Warehouse app
Bij het toevoegen van een artikelbarcode wordt er nu geen bevestigingsvraag meer gesteld. Deze vraag wordt alleen nog gesteld wanneer een barcode wordt gewijzigd.
Fixes
Algemeen
Bij het uitpakken van artikelen van een aanvulorder, werden de allocaties ten onrechte verwijderd.
Barcodes uit de Exact E-barcode module werden alleen gesynchroniseerd als er een unieke relatie aan gekoppeld was.
Het afdrukken van RMA labels werkte niet wanneer boxwise was gekoppeld aan AFAS Profit.
Bij de verwerking van een productieorder met daarin een artikel met een maakartikel als onderdeel trad er een foutmelding op.
Een aangepaste standaard locatie van een samengesteld artikel werd niet gesynchroniseerd naar AFAS Profit.
Management portal
In het overzicht met de te beoordelen tellingen werden de buttons niet goed ververst waardoor ze soms ten onrechte niet aanklikbaar waren.
Touch applicatie
De melding dat je meer ontvangt dan besteld werd bij batch artikelen na één keer tonen niet meer getoond bij nieuwe overschrijdingen.
Warehouse app
Het aanvulopdrachten scherm schaalde niet goed mee wanneer de inhoud niet meer op het scherm paste.
Bij het afdrukken van artikellabels konden er geen decimalen ingevoerd worden in het aantal veld, hierdoor was het voor "single labels" niet mogelijk om een aantal met decimalen af te drukken op het label.
Het submenu was niet scrollbaar waardoor sommige functies buiten beeld konden raken.
Wanneer een order opgepakt werd vanuit Ad-hoc picken, dan werd de batch die ontstond automatisch toegewezen aan de gebruiker. Hierdoor konden andere gebruikers ten onrechte niet in de batch.
1.43.1.1 (juli)
Fixes
Management portal
Bij het voorbereiden van een gestuurde telling o.b.v. een magazijnindeling trad een fout op.
Warehouse app
Bij het scannen van een GS1 barcode met artikel en partij informatie tijdens picken werden de verkoopeenheden niet getoond.
Wanneer er een fout optrad bij het aanmelden van een zending bij een externe vervoerder was er een scenario waarbij een gebruiker de zending niet meer kon verlaten.
1.43.1.2 (augustus)
Fixes
Algemeen
Diverse wijzigingen t.b.v. maatwerk mogelijkheden doorgevoerd.
Warehouse app
Bij het scannen van een geldige artikelbarcode tijdens picken werd het artikel in één scenario niet herkend.
Op Android 8.1 en eerder bleef het toetsenbord niet altijd in beeld na het focussen van een ander invoer veld in het Collo wijzigen scherm.
1.43.1.3 (september)
Fixes
Algemeen
Het verwerken van een vrije ontvangst resulteerde in een fout.
1.43.1.4 (september)
Fixes
Algemeen
Het allocatieprofiel (print of scanner) is nu beschikbaar in de dataset van de picklijsten.
Warehouse app
Bij het wijzigen van een colli type tijdens inpakken, werd de onderliggend gekoppelde colli type code niet goed mee gewijzigd.
Het filteren op niet-actieve pickers in het overzicht van openstaande batches werkte niet meer.
Bij het uitvoeren van meerdere aanvulopdrachten met license plates werden de aantallen niet goed getoond.
Het scannen van samengestelde GS1 barcodes tijdens het picken van artikelen resulteerde in een foutmelding bij batches met meerdere orders met hetzelfde artikel.
Transsmart koppeling
Het veld met de pakbonnummers wordt nu afgekapt op het maximaal aantal toegestane karakters volgens Transsmart. Hierdoor treedt er geen foutmelding meer op wanneer dit aantal wordt overschreden.